#WearThenHappier

WearThenHappier - Whatever Matter

WearThenHappier

Mutlu ve kendinizi iyi hissetmek için güzel giyinmeye çalıştığınız zamanlarınız oldu mu? Kesinlikle bu zamanlarınız olmuştur. Mutlu olmanızı ve modunuzu etkileyen başlıca faktörlerden biri de kesinlikle güzel giyinmektir. Sloganımız WearThenHappier "Feliplini Giyinin ve Daha Mutlu Olun!".

Çoğumuzun takip etmeye gayret gösterdiği moda; belirli zamanlarda ortaya çıkarılan tasarım ve stiller yine zaman içerisinde değişime ihtiyaç duymaktadır. Giysilerimiz bulunduğumuz dönemin ruhunu yansıttığı gibi aynı zamanda bizim dış dünyamıza da bilgiler sunmaktadır.

Buradan çıkaracağımız sonuç ne giyersek dışarı onu yansıtmaktayız. Bu konuda birçok araştırma bulunmaktadır. Mutlu olabilmek için güzel giyinmeniz çok önemlidir. Giydiklerimiz dış dünyaya mesajlar vermektedir. Mutluluk için giyinmemiz tamamıyla ruh halimize göre değişebilen bir durumdur.

Araştırmalara göre, iş görüşmesi için kadınlar maskülen giyinirse. başvuru yaptığı işe kabul edilme ve değerlendirme olasılığının daha çok olduğunu tespit edilmiştir. Yine aynı arştırmaya göre kışkırtıcı ve dekolte giyinerek giden kadınların ise değerlendirme aşamasında daha yetersiz olduğu tespit edilmiştir. WearThenHappier

Bir araştırma şirketinin yaptığı ankette kadınlara sorulan sorular arasında ‘Mutlu hissettiğinizde ne giymek istersiniz? Bu kadınlardan alınan cevapların %72 si en sevdiğim kıyafetlerimi demiştir. Diğer bir soru ise peki ‘Mutsuzsanız ne giyersiniz? Bu kadınlardan alınan cevapların %79’ u ise bol ve salaş giymeyi tercih ettiklerini söylemişlerdir. Unutmamak gerekir ki kıyafet bizim motivasyonumuzu da yükseltmektedir.

İyi Giyin Mutlu Ol

Bazı kıyafetler vardır sizi daha genç gösterir ve siz bununla mutlu olursunuz. Aynı şekilde size eskileri ne bileyim anılarınızı hatırlatır ve siz bununla mutsuz olursunuz. Bazı kıyafetlerde sizlere değer verdiğiniz insanlardan yadigâr kalmıştır ve onları bir ömür boyu saklarsınız. Kendinizi mutlaka ne olursa olsun olduğunuz gibi sevmeyi bilin. Çünkü hayatta sadece tek bir şansınız var bunu iyi kullanmak sizi son derece mutlu hissettirecektir. WearThenHappier

Mutluluk için güzel giyinmelisiniz çünkü sizi neyin mutlu edip neyin mutsuz ettiğini bilirseniz kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Ruh halinize göre giyinirsiniz. Şunu bir düşünün giysiyle taktığınız şapka bile sizin ruh halinize iyi gelecektir. Beğendiğiniz bir aksesuar, gözlük ya da fular sizi inanılmaz mutlu eder.

Kıyafetlerde Renk Seçimi Ruh Halinizi Etkiliyor mu?

Mavi, yeşil ve güneşin o muazzam sarı rengini kullanmaktan asla. Vazgeçmeyin bu renkler sizlere mutluluk katacaktır. Bu renkler etrafınızda ki olumsuz etkileşimlerden korur ve enerjinizi daha iyi kullanmanızı sağlayacaktır. Hepimiz yenilikleri severiz ve yakından takip ederiz. Fakat mutlu olalım güzel giyinelim derken abartmadan dikkatli seçimler yapmalıyız aksi taktirde. Tüm ger şeyi altüst edebiliriz. WearThenHappier

Unutmamak gerekir ki mutluluk ve kendinizi iyi hissetmeniz için güzel giyinmeye çalışırken pahalı kıyafetler, marka ürünler seçmek zorunda değilsiniz. Güzel giyinmek, sitilinize ve zevklerinize bağlıdır. Ama size en büyük tavsiyemiz kıyafetinizin en büyük aksesuarı olan gülümsemenizi kesinlikle eksik etmeyiniz. Yoksa bu güzel kombinin en önemli parçası eksik olur.