Şartlar & Koşullar

Site Kullanım Koşulları

Web sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların aşağıdaki şartları dikkatlice okumaları önemlidir.

Web sitemiz feliplini.com ve ona bağlı tüm alt sayfalar Feliplini'nin mülkiyetindedir. Sitemizden alışveriş yapan tüm kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Web sitemizden ve bağlı alt sitelerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılar, 18 yaşından büyük olduklarını ve sözleşmeyi okuyup anladığını kabul etmiş sayılırlar.

Taraflar, sözleşme konusu feliplini.com sitesinde ilgili hak ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılmakta ve bunların eksiksiz olarak yerine getirileceğini beyan ve taahhüt etmektedir.

1. Sorumluluklar

  • a. Feliplini, sitede yer alan tüm ürün ve hizmetlerin fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • b. Feliplini kullanıcıları, meydana gelebilecek herhangi bir sorun veya teknik aksaklıklar dışında, aldıkları hizmet veya ürünlerden yararlanmayı taahhüt ederler.
  • c. Üye veya kullanıcılar (ziyaretçiler), web sayfamızın kaynak kodlarından veya tersine mühendislik yöntemiyle benzer bir site oluşturmak veya yaptırmak gibi üçüncü şahıslardan gelecek her türlü mağduriyet ve zararlara karşı yasal işlem başlatılacağını kabul etmiş sayılırlar.
  • d. Üyelerin ve kullanıcıların site üzerindeki tüm işlemlerinde ahlaka aykırı, pornografik, topluma zarar verici, zararlı, yasa dışı ve ayrıca mücbir sebep gibi nedenlerle feshedilebilir ve herhangi bir nedenle kullanıcı hesabı kapatılabilir veya askıya alınabilir. mağduriyet konusu olabilir.
  • e. Üye, web sitemizdeki üyeler arasındaki tüm ilişkilerden kendisinin sorumlu olduğunu peşinen kabul eder.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

  • a. Feliplini, "Feliplini" markamızın sahibi, işletme adımız, web sitesindeki tüm tescilli veya tescilsiz fikri mülkiyet haklarıdır. Ulusal veya uluslararası her türlü platformda kullanımı ancak şirketimizin yazılı izni ile mümkündür, aksi takdirde hukuki mücadeleye taraf olmayı beyan ve kabul eder.
  • b. Sitede yer alan teknik veya teknik olmayan hiçbir bilgi yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve başka bir sitede kullanılamaz.

3. Gizli Bilgiler

  • a. Feliplini web sitesinde yer alan tüm kullanıcıların ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri gizli bilgi olarak kabul edilir.
  • b. Tüm kullanıcılar, gizli bilgi sayılan bilgileri, bağlı oldukları hastaneler veya kurumlar için kampanya, reklam promosyonu gibi amaçlarla kullanabilir veya reklam kampanyaları oluşturabilir.
  • c. İhtiyaç halinde gizli bilgiler talep edilmesi halinde resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

4. Garanti

Sözleşme şartları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının izin verdiği azami değerlerde geçerli olup, Feliplini'nin kapsadığı tüm konular, kullanıcı, üye bilgileri, site tasarım materyalleri pazarlama faaliyetlerine uygun olup, sözleşme olarak değerlendirilmemektedir. Mücbir sebepler dışında garanti koşulu.

5. Kayıt ve Güvenliğin Sağlanması

Üye olan tüm kullanıcılar, ürün teslimatında herhangi bir sorun yaşamadan tüm kullanıcı bilgilerini doğru girmekle yükümlüdür ve ihlal durumunda üye hesabı kapatılır. Üye tarafından oluşturulan güvenlik anahtarının (üye şifresi) saklanması veya paylaşılması kendi sorumluluğunda olup, herhangi bir mağduriyetten Feliplini sorumlu tutulamaz.

6. Mücbir Sebep

Herhangi bir tarafın kontrolü altında olmayan; Doğal afetler, olağanüstü afetler, halk ayaklanmaları, salgın hastalıklar, internet altyapı sorunları, elektrik arızaları vb. durumlarda meydana gelebilecek hak kayıplarından sözleşme tarafları sorumlu tutulamaz.

7. Anlaşmazlık Çözümü

Sözleşme maddelerinden doğabilecek her türlü ihtilaftan doğabilecek sorunların çözümünde İstanbul Çağlayan Adliyesi yetkilidir.

8. Kanıt ve Sözleşme İlkeleri

Tüm belgeler ve dijital veriler, 6698 sayılı Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecektir. 6100'de her iki taraf da sözleşmeden doğan konularda doğabilecek ihtilaflarda ve üyeler hiçbir şekilde itiraz etmeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

9. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirliği

Sözleşme maddelerinden herhangi biri veya birkaçı geçersizse, diğer maddeler geçerliliğini korur.

10. Sözleşmeyi Değiştirme Hakkı

Feliplini, internet sitesinde yer alan sözleşmeler, kullanım koşulları, iade koşulları, değişim koşulları gibi resmi sayılacak tüm bilgi ve belgelerde süresiz olarak değişiklik yapma hakkını kullanma hakkına sahiptir.

11. Sözleşmedeki Değişiklikler

Feliplini, dilediği zaman, sınırsız bir süre için tüm sözleşme ve ilkelerde kısmen veya tamamen değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Üyeler ve kullanıcılar, güncellenen sözleşmeye veya değişen koşullara uymakla yükümlüdür.

12. Bildirim

Üye olurken girdiği, üye olurken değiştirdiği veya güncellediği adres bilgilerine istinaden herhangi bir ihtilaf olması durumunda tüm yazışmaların mevcut adrese yapılacağını kabul eder ve bu bilgilerin üye olurken tarafımıza bildirilmesi durumunda 5 gün içinde tarafımıza bildirmekle yükümlüdür. değişir. Aksi takdirde Feliplini'nin veri tabanındaki bilgiler doğru kabul edilecektir.